POST File (1.0.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Directory
tr: Dizin

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: File System
tr: Dosya Sistemi
