POST File (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: Directory
vi: Thư mục

en: Upload file
vi: Tải tập tin lên

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: File System
vi: Hệ thống tập tin
