Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: About
ug: ھەققىدە
