Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Age
lt: Amžius

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Host
lt: Serveris

en: Roles
lt: Rolės

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: About
lt: Apie

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
