Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Roles
sq: Rolet

en: About
sq: Informacione
