Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Age
af: Ouderdom

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Host
af: Masjien

en: Roles
af: Rolle
