Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Age
cy: Oed

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: General
cy: Cyffredinol

en: Events
cy: Digwyddiadau
