Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Age
mr: वय

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Email
mr: ईमेल

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Conditions
mr: अटी

en: General
mr: साधारण

en: Example
mr: उदाहरण

en: here
mr: येथे
