Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Age
pt: Idade

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Name
pt: Nome

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Host
pt: Servidor

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Conditions
pt: Condições

en: General
pt: Geral

en: Example
pt: Exemplo

en: Events
pt: Eventos

en: here
pt: aqui

en: Basic
pt: Básico

en: External
pt: Externo

en: API key
pt: Chave API

en: About
pt: Sobre

en: General configuration
pt: Configuração geral

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
pt: Este campo suporta tokens. @browse_tokens_link
