Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Age
ru: Возраст

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Name
ru: Название

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Host
ru: Хост

en: Roles
ru: Роли

en: Conditions
ru: Условия

en: General
ru: Общий

en: Example
ru: Пример

en: Events
ru: Мероприятия

en: here
ru: здесь

en: Basic
ru: Основное

en: External
ru: Внешний

en: API key
ru: API-ключ

en: About
ru: Информация

en: Enable logging
ru: Включить журналирование

en: General configuration
ru: Основная конфигурация

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
ru: Это поле поддерживает токены. @browse_tokens_link
