Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Age
ta: வயது

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Host
ta: புரவலன்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: General
ta: பொது

en: Basic
ta: அடிப்படை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: About
ta: பற்றி
