Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Age
ur: عمر

en: Enabled
ur: فعال

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Roles
ur: رولز
