Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Roles
am: ሚናዎች
