Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: here
bo: འདིར།

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད
