Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Age
cs: Věk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Host
cs: Hostitel

en: Roles
cs: Role

en: Conditions
cs: Podmínky

en: General
cs: Obecné

en: Example
cs: Příklad

en: Events
cs: Události

en: here
cs: zde

en: Basic
cs: Základní

en: External
cs: Externí

en: About
cs: Popis

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
