Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
