Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Age
fil: Gulang

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Name
fil: Pangalan

en: Roles
fil: Mga papel
