Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Name
jv: Jeneng

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Roles
jv: Parāgā

en: General
jv: Umum

en: Example
jv: Contoné

en: here
jv: nag kéné

en: Basic
jv: Dasar

en: About
jv: Ngenani
