Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Name
kk: Аты

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Host
kk: Хост

en: Roles
kk: Рөлдер

en: General
kk: Басты
