Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: General
km: ទូទៅ​

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: About
km: អំពី
