Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Basic
mn: Үндсэн
