Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Age
my: အသက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Name
my: အမည်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Example
my: ဥပမာ

en: About
my: အကြောင်း
