Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Age
si: වයස

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Basic
si: මූලික
