Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sr: Укључено

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Roles
sr: Улоге
