Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha7) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Age
th: อายุ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Email
th: อีเมล

en: User ID
th: รหัสผู้ใช้

en: Host
th: โฮสต์

en: General
th: ทั่วไป

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: External
th: ภายนอก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
