Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Name
bs: Ime

en: Roles
bs: Uloge

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Events
bs: Događaji

en: Basic
bs: Obični
