Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Age
ca: Temps

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Host
ca: Servidor

en: Roles
ca: Rols

en: Conditions
ca: Condicions

en: Example
ca: Exemple

en: Events
ca: Esdeveniments

en: here
ca: aquí

en: Basic
ca: Bàsic

en: External
ca: Extern

en: About
ca: Detalls

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
