Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: PHP
eo: PHA

en: Host
eo: Gastiganto

en: Roles
eo: Roloj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj
