Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Age
hr: Starost

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Name
hr: Naziv

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Roles
hr: Uloge

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: ovdje

en: Basic
hr: Osnovno

en: External
hr: Eksterni

en: About
hr: Opis
