Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Host
hy: Հոսթ

en: Roles
hy: Դերեր

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Basic
hy: Տարրական
