Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರನ ಐಡಿ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
