Posthog Analytics integration (1.0.0-alpha8) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Age
ku: تەمەن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Name
ku: ناو

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: About
ku: دەربارە
