Posthog Analytics integration (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Age
lv: Vecums

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Host
lv: Serveris

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: OR
lv: VAI

en: General
lv: Galvenie

en: Example
lv: Piemērs

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Basic
lv: Pamata

en: External
lv: Ārējais

en: API key
lv: API atslēga

en: AND
lv: UN

en: About
lv: Par
