Posthog Analytics integration (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Age
tr: Yaş

en: Enabled
tr: Etkin

en: Name
tr: İsim

en: Email
tr: E-posta

en: User ID
tr: Kullanıcı ID

en: Host
tr: Sunucu

en: Conditions
tr: Koşullar

en: OR
tr: VEYA

en: General
tr: Genel

en: Example
tr: Örnek

en: Events
tr: Etkinlikler

en: here
tr: buraya

en: Basic
tr: Temel

en: External
tr: Harici

en: Commerce
tr: Ticaret

en: AND
tr: VE

en: About
tr: Hakkında

en: Analytics
tr: Analitik (Analytics)

en: Cookies
tr: Çerezler
