Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል

en: PHP
am: ፒኤችፒ
