Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Age
el: Ηλικία

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: OR
el: Ή

en: General
el: Γενικά

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Events
el: Γεγονότα

en: here
el: εδώ

en: Basic
el: Βασική

en: External
el: Εξωτερικό

en: AND
el: ΚΑΙ

en: About
el: Περί
