Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Age
fi: Ikä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Name
fi: Nimi

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Host
fi: Isäntä

en: Conditions
fi: Ehdot

en: OR
fi: TAI

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Example
fi: Esimerkki

en: Events
fi: Tapahtumat

en: here
fi: täällä

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: External
fi: Ulkoinen

en: AND
fi: JA

en: About
fi: Tietoja
