Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Name
is: Navn

en: Host
is: Vertstelda

en: About
is: Um
