Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Age
hu: Kor

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Conditions
hu: Feltételek

en: OR
hu: VAGY

en: General
hu: Általános

en: Example
hu: Példa

en: Events
hu: Események

en: here
hu: ide

en: Basic
hu: Alap

en: External
hu: Külső

en: Commerce
hu: Bolt

en: API key
hu: API kulcs

en: AND
hu: ÉS

en: About
hu: Leírás

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Cookie
hu: Süti

en: Cookies
hu: Sütik

en: Drupal user name
hu: Drupal felhasználónév

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket. @browse_tokens_link
