Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി
