Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Age
nl: Leeftijd

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: OR
nl: OF

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Events
nl: Evenementen

en: here
nl: hier

en: Basic
nl: Basis

en: External
nl: Extern

en: API key
nl: API-sleutel

en: AND
nl: EN

en: About
nl: Over

en: General configuration
nl: Algemene instellingen

en: This field supports tokens. @browse_tokens_link
nl: Dit veld ondersteunt tokens. @browse_tokens_link
