Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Name
sl: Ime

en: Host
sl: Gostitelj

en: General
sl: Splošno

en: Basic
sl: Osnovno

en: About
sl: O modulu
