Posthog Analytics integration (1.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Name
sq: Emri

en: About
sq: Informacione
