Link content parser (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: List
cs: Seznam

en: - None -
cs: - Nic -

en: Content field
cs: Pole obsahu

en: About
cs: Popis

en: Example:
cs: Příklad:

en: Field types
cs: Typy polí
