Link content parser (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: List
da: Vis

en: - None -
da: - Ingen -

en: Content field
da: Indholdsfelt

en: About
da: Om

en: Example:
da: Eksempel:

en: Title field
da: Titelfelt

en: Image field
da: Billedfelt

en: Field types
da: Felttyper
