Link content parser (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: List
el: Λίστα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: About
el: Περί

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
