Link content parser (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: List
es: Listado

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Content field
es: Campo de contenido

en: About
es: Acerca de

en: Example:
es: Ejemplo:

en: Title field
es: Campo de título

en: Image field
es: Campo de imagen

en: Field types
es: Tipos de campo
