Link content parser (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: List
fi: Lista

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Content field
fi: Sisältökenttä

en: About
fi: Tietoja

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Field types
fi: Kenttätyypit
