Link content parser (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: List
fr: Lister

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Content field
fr: Champ de contenu

en: About
fr: À propos

en: Example:
fr: Exemple :

en: Title field
fr: Champ titre

en: Image field
fr: Champ image

en: Field types
fr: Types de champs
