Link content parser (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: List
id: Daftar

en: - None -
id: - Tiada -

en: About
id: Tentang

en: Example:
id: Contoh:

en: Title field
id: Judul bidang

en: Image field
id: Field gambar

en: Field types
id: Jenis bidang isian
